SPAM

(...) czyli po angielsku konserwa. tak bynajmniej twierdzi mój podręcznik.

Ale mu tutaj nie o konserwach. zapraszam tu wszystkich, którzy chcą zapromować swoje opowiadanie, bądź powiadomić mnie o nowościach, choć i tak mam ich w obserwowanych.

88 komentarzy:

 1. Witaj.
  Zapraszam na Książki są najlepszym przyjacielem. Blog jest z recenzjami książek fantasy. Dopiero, co powstał, więc uprzejmie proszę o cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Katherine Winetrop w swoim krótkim życiu zdążyła przeżyć odejście ojca, śmierć młodszego brata i szpital psychiatryczny. Teraz prześladuje ją sen, w którym otacza ją ciemność, a ziemia wali się dookoła niej. Podczas gdy do szkoły przychodzi tajemniczy chłopak, zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. Z kranu zaczyna sama lecieć woda, a rośliny rosną w zatrważającym tempie. Do tego coraz częstsze informacje o podpaleniach. Co się dzieje? I jaką rolę ma w tym Katherine?

  Zapraszam na najnowsze opowiadanie fantasy „Dziedzictwo Ziemi”.
  http://dziedzictwo-ziemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Idylliczne szczęście. Sielanka.
  Miłość dwojga nastolatków.
  Kochają się ponad wszystko.
  Z pozoru - nic nie może odebrać im tego szczęścia.
  W rzeczywistości - jedno zdarzenie zmienia wszystko.
  Pryska jak bańka mydlana - Echo Twoich Słów.
  http://echo-twoich-slow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Białe Czarownice i Czarne Demony to odwieczni wrogowie.
  Zabijają się i tępią nawzajem.
  Przez tysiąclecia konflikt tych istot rósł z dnia na dzień,
  lecz to właśnie teraz wojna ta osiągnie apogeum.
  Siły dobra gwałtownie się kurczą, zło rośnie w potęgę.
  Losy ludzkości są już właściwie przesądzone.

  Czy aby na pewno?
  http://magia-to-zycie.blogspot.com/

  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy pamiętasz jeszcze wojenne opowiadanie przez-burze-wojny.blogspot.com.

  Chciałabym Cię poinformować, że właśnie na tej stronie pojawił się nowy rozdział :)
  Zapraszam :)

  PS. O Twoim też pamiętam, choć w ostatnim czasie mnie tu nie było. Na plaży w Kołobrzegu nadrobię, obiecuję :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na http://meine-erzahlung.blogspot.com/
  Fragment opowiadania "Przeznaczenie" :
  "Jesteś tylko biednym człowiekiem, kolejną ofiarą mojego uroku, przykro mi Aleks, ale tak już musi być – powiedziała, zerknęła na sms „Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy”. Jej drobne palce zaczęły na dotykowej klawiaturze wystukiwać odpowiedź, ale ona patrzyła w jego okno. Siedział na kanapie z książką od prawa rzymskiego i telefonem, na który co jakiś czas zerkał – Muszę Cie uwodzić aby nasz plan się powiódł – kliknęła wyślij i patrzyła, jak chłopak z niesamowitym uśmiechem szybko łapie telefon – Chociaż bardzo Cię lubię i czuję się winna takie jest moje zadanie, będziesz mój, będziesz na każde moje skinienie – obserwowała jak szybko pisze odpowiedź na sms, jakby bał się, że jeśli nie zdąży w ciągu kilku sekund ona o nim zapomni – I nawet nie będziesz tego świadom... - jej zielone oczy zalśniły gdy spojrzała w księżyc, a telefon wibracjom obwieścił przyjście smsa."

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. :)
  Chciałam powiadomić, że od dziś znajdziesz mnie tu: http://upadli-aniolowie.blogspot.com

  Pozdrawiam, Literacka N.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy niewinne dziewczę jest zdolne do zabijania? Jeśli pewnego dnia znajdzie się w przedziwnej krainie, a jej jedyną możliwością przeżycia będzie usługiwanie tajemniczej kobiecie, morderstwa na jej życzenie, co wtedy? Zrobi to, a może będzie uciekać? Jedno jest pewne, jeśli chociaż raz odwiedzisz tę kryształową krainę nigdy nie wrócisz. Musisz wybrać, zło czy dobro? Ale uważaj, w tym jest haczyk, bowiem nic nie jest takie jakim się wydaje. Zaryzykujesz?

  escape-from-reality.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Przekonaj się na własnej skórze, jak bardzo baśnie kłamią. Jak bzdurne są opowieści, w które wsłuchiwaliśmy się z zapartym tchem w dzieciństwie. Może to i przykre, ale wszystko to było łgarstwem. Okrutną kpiną z naszych drobnych, łaknących piękna i dobra serduszek. Niepożądanym śmiechem z czegoś, z czego nie powinno się śmiać. Z bólu. Nigdy nie powinno się kpić z bólu. Nadchodzi znienacka, wchodząc w nasze życie i często zakańczając je. Burząc psychikę i ludzkie uczucia. Niszcząc sumienie i litość, która - wbrew pozorom - jest dana każdemu. Ale kto najlepiej sieje ból? Kto został stworzony do brutalnego wysysania życia z ludzkich powłok? Kto ma za zadanie zabijać powoli, okrutnie i sadystycznie?
  Wróżki.
  Możesz chcieć je spotkać, zobaczyć na własne oczy. Możesz chcieć poczuć przyspieszone bicie serca na widok złocistej urody i delikatnego uśmiechu.
  Możesz cierpieć w męczarnia do czasu aż z bólu sam się zabijesz.
  A Ty? Chcesz spotkać Wróżkę? Zrób to i - co najważniejsze - postaraj się wyjść z tego spotkania żywym.

  www.ofiara-wrozek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Z góry przepraszam za spam. :)
  Chciałam Cię serdecznie zaprosić na forum literackie All in One. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy literackie i nastawieni na rozwój. Na naszym forum znajdziesz poradniki oraz spotkasz się z rzeczową i konstruktywna krytyką.
  Jeśli chcesz się rozwijać, to All in One jest miejscem dla Ciebie!
  http://allinoneflota.pl/index.php

  OdpowiedzUsuń
 11. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem!
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  ` Pozdrawiam Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jasmine jest zwykłą, normalną nastolatką, a przynajmniej tak myśli. W dniu osiemnastych urodzin dowiaduje się, że należy ona do grona strażniczek, broniących pradawnego drzewa. To zadanie wcale nie jest proste. Dziewczyna musi nie tylko zmierzyć się z przyszłością, ale odkryć ważne fakty z przeszłości.
  http://strazniczkajasmine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Baltimore International College to miejsce, do którego z pewnością się wraca. College ten to placówka z wieloletnimi tradycjami, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasję i kształcić się w wybranym przez siebie kierunku. To tutaj pomagamy w zdobywaniu odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, a także prowadzimy ku drogom przyszłości niezwykłe talenty. W BIC ludzie odkrywają prawdziwych siebie, nawiązują się wieloletnie przyjaźnie, powstaje wiele ciekawych projektów badawczych i wypraw, które z pewnością długo pozostają we wspomnieniach. Jeśli więc pragniesz znaleźć się wśród ciekawych ludzi i przeżyć niesamowite przygody, to nie czekaj! Dołącz do nas.

  htttp://bi-college.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Przyjaźń damsko-męska. Trudna relacja oparta na całkowitym zaufaniu, wsparciu i oddaniu. Silniejsza niż nie jeden związek. Fred i Mallory znają się od dziecka. Ich pokręcony kontakt intryguje wszystkich dookoła. Co właściwie ich łączy?
  Pozdrawiam!
  www.mallory.blogujaca.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Ta historia nie jest bajką.
  Nie jest wesoła ani szczęśliwa, nie ma happy endu ani tych wszystkich przesłodzonych istotek, które dookoła rozsiewają szczęście.
  Nie. Ta historia to koszmar błędnie zwany życiem. To coś, z czym trzeba się pogodzić i w to uwierzyć, zamiast przenosić się w świat baśni. Ale czy to do końca pozostaje prawdą? A co jeśli okazałoby się, że bajki naprawdę istnieją? Że życie to nie tylko bolesna rzeczywistość. Czyżby istniała swego rodzaju magia? Owszem. Istnieje. Wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie, bo ktoś czuwa nad ich przebiegiem. Ktoś, kogo zwą strażnikiem opowieści..

  [http://strazniczka-opowiesci.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeżeli jeszcze nie masz mnie dość, to zapraszam serdecznie na
  http://ostatnie-tango.blogspot.com/
  Krótki, niezrozumiały prolog już jest, a pierwszy rozdział pojawi się całkiem niedługo.
  Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość zrecenzowania bloga!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 18. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam serdecznie na Zło Konieczne!
  Jest to stary-nowy serwis poświęcony reklamowaniu blogów. Dawniej swoje triumfy święcił na Onecie, a teraz przyszedł czas na Blogspot. Zachęcam do zajrzenia, rozejrzenia i pozostawienia swojej reklamy. Zło, mimo że z tradycjami, tworzy się na nowo, a jak się rozwinie, to się okaże. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku :)
  Pozdrawiam!
  Ferhora
  zlo-konieczne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam.

  Wykrzywiła twe usta, spowodowała drgawki. Gorąco.
  Nieproszona wpadła do kubka i zmieniła smak całego naparu.
  Zakamuflowana, schowana za charakterystyczną zasłoną, podobno jest zła.

  http://pathetic-souls.blogspot.com/

  https://www.facebook.com/pages/Pathetic-Souls/1404594729758514

  OdpowiedzUsuń
 21. https://www.facebook.com/pages/Warsium/183389351841960?fref=ts
  zapraszam na fanpage Warsium na facebooku ;)
  a przy okazji na mojego bloga, z Fanfikiem Niezgodnej
  http://ja-i-moja-niezgodnosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. To historia o cynizmie. O podążaniu za marzeniami i tym, co dzieje się z ludźmi, który tak robią. O tym, że jeśli uda ci się dokonać czegoś niemalże niemożliwego, nie powinieneś próbować tego ponownie. O tym, czym stanowczo nie jest przeznaczenie. To też historia o wojnie, podróżach kosmicznych i, w pewnym sensie, o miłości. Commentarii de bello Gallaico.

  OdpowiedzUsuń
 23. Hayley Blake jest dziewiętnastoletnią dziewczyną, o kasztanowych włosach, piwnych oczach i szczupłej, zgrabnej sylwetce. Jej pojawienie się w miasteczku niesie za sobą mnóstwo problemów i komplikacji. Dziewczyna od dzieciństwa miewa te same koszmary. Jej życie zawsze wiązało się z nadnaturalnymi istotami. Pewnego dnia zostaje zaatakowana przez obcego dla niej - Damon'a Salvatore. Wampir podejrzewa ją, o praktykowanie czarnej magii, jednak nie na tym się kończy. Kiedy Hayley spotyka Elenę i myli ją z Katherine, wszyscy mają zamiar wyciągnąć z niej, jak najwięcej informacji przez co sami ucierpią. Co dalej? Czy na tym się skończy? Co Hayley miała wspólnego z Katheriną Petrovą? Czy wszyscy wyjdą z tego żywi? Czy dowiedzą się prawdy?
  Na blogu jest już rozdział VI - zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga: www.forget-forever-the-destiny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Królestwa Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Królestwa Cienia poleca jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna jest zmuszony do złożenia przysięgi, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy mu się uda? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  [www.zakazana-ksiega.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj :)

  Trafiliśmy tu przypadkiem. Podoba nam się Twój styl pisania i pomysł :)
  W związku z tym chcieliśmy Ci zaproponować współpracę:

  http://imageshack.us/photo/my-images/826/ofjo.jpg/

  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Starożytny Egipt pełen jest niespodzianek, tajemnic, dwuznaczności. Czy i nie taki jest Twój blog? Przecież słowa, które skrupulatnie zapisujesz, są niczym hieroglify. Czekają aż ktoś je właściwie odczyta. Aż odkryje ich piękno. Przecież historia, która powstaje w Twojej wyobraźni jest tak wspaniała i niepowtarzalna jak piramidy. Na każdym etapie czytelników czeka niespodzianka pokryta kurzem i naznaczona piętnem czasu. Ona zmienia się wraz z Tobą, ale trwa. I trwać będzie, prawda?

  A kim jestem ja?

  Zwą mnie Neftydą. Jestem egipskim bóstwem. Dlaczego tu jestem? Pragnę Ci pomóc. Pragnę dodać coś od siebie do Twojej historii. Czego potrzebujesz? Zareklamować swoje opowiadanie? Zapowiedzieć je? A może potrzebujesz przestawić innym swoich bohaterów?
  Wiesz, że dusza, która ukryła się w Twoich słowach, potrzebuje grobowca, nienaruszonego ciała i wszelkich ziemskich dogodności? Przyjdź do mnie, a obiecuje, że postaram się, żeby nic jej nie zbrakło. Przecież nie możemy pozwolić, żeby była nieszczęśliwa, prawda?

  Jeszcze nie jesteś pewien? To nic… Zjawiłam się przecież tak nagle. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz do mnie przyjść. Spotkajmy się na okiem-neftydy!

  http://www.okiem-neftydy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. "Milczenie Anioła" czyli NIE OPOWIADANIE INTERNETOWE a publikacje początkującej grafomanki powróciło do życia. Teraz i ty możesz śledzić dalsze losy Christiny oraz tajemniczego chłopaka, który ma wobec niej plan. Jak potoczy się ich historia? Sprawdź w wyrwanych z książki fragmentach na [http://misterna-rozgrywka.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 28. Corinne i Dante to małżeństwo, które kilka lat temu spotkała ogromna tragedia. Kobieta powoli popada w depresję, a jej mąż rzuca się w wir pracy. Czy jedynym lekarstwem na ich troski będzie mały chłopiec, którego postanawiają zaadoptować?

  http://anielskie-szepty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam do mojego zbioru opowiadań. W tym miesiącu można poczytać o tym, czym zajmują się młode koty, jak w gigantycznym Mieście znaleźć ogród i na kogo - lub na co - można w nim trafić.
  Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń
 31. ''Opętanie nie jest, aż tak straszne, jeśli jest ono spowodowane naszymi zwiastunami''. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszam na nową zwiastunownię!
  www.opetani-przez-zwiastuny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. http://love-me-and-hate.blogspot.com/
  Zapraszam na historię pewnej dziewczyny, której życie zmieniło się pod wpływem jednej nie właściwej decyzji. Jak to się stało? Co było głównym czynnikiem? Dowiesz się odwiedzając mojego bloga.
  ` Ro.

  OdpowiedzUsuń
 33. http://sinusoida-emocji.blogspot.com/ Tadaaaam, rozdział drugi. Zapraszam do czytania i komentowania. Pozdrawiam. :)

  PS Przeczytam, obiecuję. Jestem zaganiana, strasznie.

  OdpowiedzUsuń
 34. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Wrzesień roku dwa tysiące szóstego jest wyjątkowo słoneczny. W powietrzu wciąż możecie poczuć powiew odchodzącego lata i jedynie zimne noce przypominają o nadchodzącej zimie. Polska ze swoim klimatem nie sprzyja ciepłolubom, ale wy wcale się tym nie przejmujecie. Cieszycie się, że kolejny dzień wita was promieniami ciepłego słońca.
  Wracając do domu zatrzymujecie się na chwilę i rozglądacie dookoła. Liście na drzewach powoli zaczynają zmieniać barwy. Mienią się żółcią i czerwienią, a wy uzmysławiacie sobie, że już niebawem feerie barw będą przypominały płomienie. Wyrażenie „Polska Złota Jesień” w końcu nabiera mocy i przemienia się w rzeczywistość. Jest dobrze, a wy odczuwacie wszechogarniającą radość i zadowolenie.
  Jednak chwila refleksji mija i ruszacie w stronę swoich domów. Już po kilku minutach majstrujecie kluczami przy zamkach i wchodzicie do środka. Jesteście sami, ale wcale wam to nie przeszkadza. W końcu macie możliwość, by spokojnie odetchnąć. Nikt nie będzie wam zrzędził nad głową, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.
  Zdejmujecie buty i kurtki, a następnie idziecie przetrząsać kuchnię w celu odnalezienia czegoś do spożycia. Posiłek nie jest zbyt wysublimowany, ale to wam nie przeszkadza. Bierzecie talerz z jedzeniem oraz parujący kubek z herbatą po to, by następnie usiąść przed telewizorem i przy dźwiękach ekranowych posilić się w spokoju.
  Wciskacie guzik na pilocie i już po chwili ekrany rozbłyskają barwami, a z głośników lecą reklamy. Tu żubr, który występuje w puszczy, tam papier toaletowy wytrzymały dla ciężaru mrówki. W sumie nic ciekawego. Szukając interesującego was kanału, trafiacie na czarny ekran z dziwnym, białym symbolem. Nie wiecie czemu, ale pochłania waszą uwagę, skupia na sobie wasze umysły.
  Znak to okrąg z wpisanymi symbolami oraz dwiema literami „C” i „M”. Wszystko wygląda jakby promieniało. Kanapka zatrzymuje się w połowie drogi do waszych ust, a wzrok wciąż skupiony jest na obrazie. Nie macie pojęcia, co się dzieje, ale zdajecie sobie sprawę, że oto jesteście świadkami czegoś istotnego.
  Ekran jeszcze przez kilka sekund wyświetla jedynie symbol, jednak po chwili obraz gaśnie, a z głośników unosi się przyjemny dla ucha, męski, lekko chropowaty głos:
  – Czy wokół was kiedykolwiek zdarzyło się coś niezwykłego? Czy mieliście wrażenie, że nie pasujecie do tego społeczeństwa? Czy codzienna pogoń za „białym królikiem”, wywołuje u was przygnębienie i pustkę w sercu? – Głos na chwilę zamiera i sami nie jesteście pewni, czy przypadkiem to wszystko się wam nie przyśniło.
  Kiedy jednak sięgacie po piloty, na ekranie pojawia się mężczyzna ubrany w granatową szatę z kapturem naciągniętym na twarz. Widać jedynie jego zarośniętą brodę, oczy nikną w cieniu rzucanym przez materiał. Mężczyzna stoi ze splecionymi dłońmi i zaczyna mówić:
  – Jeśli czujecie się inni, jeśli zauważyliście u siebie dar, wiedzcie, że jest miejsce, gdzie w końcu poczujecie się jak w domu. Jeśli właśnie zbliżają się wasze osiemnaste urodziny, a świat wokół was stał się obcy, to znak, że oto otwierają się przed wami nowe możliwości. Otwórzcie umysły i pozwólcie, abyśmy sprawdzili, czy to właśnie wy zostaniecie naszymi kolejnymi uczniami.
  Mężczyzna kończy swe przemówienie, po czym na ekranie znów pojawia się dziwny symbol. Wiecie, że właśnie ta „reklama” zmieni wasze życie nie do poznania.
  http://collegium-magicae.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. SPAM
  "Drobna sylwetka resztką sił zaczęła się podnosić. Postać była cała we krwi, siniakach i zadrapaniach. Nagle, ku zdumieniu, Riley spojrzała... dokładnie na kopię samej siebie! Żadna z nich się nie ruszyła, obie mierzyły się przez chwilę wzrokiem. Nagle sobowtór dziewczyny poderwał się i rzucił na Riley.
  Brunetka w ostatniej chwili ujrzała jakiś błysk.
  Poczuła ból rozchodzący się w klatce piersiowej.
  Ostatnie, co udało jej się zapamiętać, to słowa obcej dziewczyny.
  – Wybacz, ale nie pozwolę na to, abym tak cierpiała."

  Zapraszam na:
  http://zaplatana-w-mitologie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej.
  Nie wiedziałam gdzie to napisac
  Mam problem techniczny, bo nie działa mi link "Starsze posty" i nijak nie mogę przeczytac całego opowiadania. Mam więc poytanie, do jakiej przeglądarki dostosowałaś szablon?
  Liczę na pomoc i pozdrawiam.
  {amulet-duszy}

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, jak widac jestem bardzo inteligentna. Już przeczytałam pierwsze dwie notki, skomentuję całośc jak przeczytam resztę. Mam nadzieję, że zaczekasz.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 39. "Moje życie to jedno wielkie pasmo nieszczęść. Moje życie to cierpienie, upodlenie, ból, żal, smutek, gorycz, rozpacz, brak akceptacji i odrzucenie. Ale w życiu każdego człowieka pojawia się jakiś promyk nadziei… Mój pojawił się, kiedy poznałam właśnie jego."

  Zapraszam na www.non-clamabit.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 40. SPAM!
  Emily, a właściwie Eteria prowadzi normalne życie jako Dragonka. Jej jedyną obawą, jak i każdego ze stada, są osiemnaste urodziny, które decydują o Twoim być lub nie być w tym świecie. Bowiem wtedy Smocze Jezioro decyduje o tym czy dostaniesz moc, czy też nie. Jeśli Cię odrzuci, będziesz musiał opuścić tą smoczą społeczność. Na zawsze.
  Smoki żyją wśród nas od niepamiętnych wieków. Od zawsze ukrywają się pod ludzką postacią. Może żyją nawet obok Ciebie? Niestety, jest ich coraz mniej i znaczna większość ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.
  Wszystko komplikuje się, gdy Emily uzyskuje wiek pełnoletni i całe jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jak poradzi sobie Emily z nową mocą? Jakie czekają ją niespodzianki? Jak będzie wyglądać jej przyszłość?
  Jeśli chcesz się dowiedzieć, śledź tą historię razem ze mną!
  Niech obudzi się w Tobie uśpiony Dragon!

  Zapraszam na:
  [everything-is-possiblee.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 41. Natalie, to młodsza córka Posejdona. Jak poradzi sobie w obozie Herosów? Czy odnajdzie wreszcie swoje miejsce? Zapraszam na:
  http://daughter-of-water.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Jeżeli podobają Ci się opowiadania z gatunku Psychologiczne, to Serdecznie Zapraszam na spojrz-w-oczy-nadziei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Światem rządzą dziwne reguły... W Dikarze są to przepowiednie... Pieśni Wiatru. Na kartach pergaminu została spisana przyszłość. Wszyscy zawsze myśleli, że istnieje siedem Pieśni Wiatru.
  Prawda czy pomyłka?
  Alura odnalazła Ósmą Pieśń Wiatru. Wiedziona uczuciami spaliła pergamin, na którym były spisane słowa Pieśni. Czy słowa, które przeczytała Alura naprawdę dotyczyły przyszłości? A może to tylko kolejny podstęp Edonów - największych wrogów Dikarianów? Może chcieli wykorzystać ich wiarę w Pieśni? A może nie...
  Zapraszam na http://piesni-wiatru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. W życiu często dzieje się tak, że kiedy wali się jedno, zaraz za tym sypie się wszystko.
  W czasach, gdy każdy dzień może nieść ze sobą brutalną śmierć, napad, gwałt lub rabunek, w czasach, gdy nie sposób być pewnym, co kryje się w cieniu, jedna tragedia może przesądzić o całym pozostałym jeszcze życiu. Kluczem do zwycięstwa może być jednak walka – rozpaczliwa, zdawałoby się, że z góry przesądzona, ale uparta.
  Właśnie to pozostaje niezależnym od siebie osobom, kiedy okrucieństwo świata, w jakim przyszło im żyć, spada na ich głowy niczym ostrze gilotyny. W rozpaczliwej ucieczce podejmują decyzję, by stawić czoła niebezpieczeństwu, a gdy przychodzi czas działania, okazuje się, że ktoś już wyznaczył im role do odegrania.
  Można myśleć, że tajemnica wygranej oraz przegranej, że prawda o tym, co czeka cały świat, kryje się wśród ruin Sennarille, niegdyś potężnego państwa.
  Czego tam jednak szukać, skoro ród Exilesów, jedynych, którzy mogli coś zdziałać przeciwko tyranii, został bezlitośnie wymordowany?

  legenda-sennarille.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 45. Uzależniony od kobiet, nikotyny, szybkiej jazdy i czarnej magii Książę Trzy Róże przemierza świat śmiertelników w poszukiwaniu rozsypanych koszmarów stwórcy, jak i samego siebie.
  MICHAELRISKE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 46. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 47. Akcja powieści zaczyna się w Czwartym Dystrykcie w dzień kolejnych dożynki Arii Force, głównej bohaterki. Mijają dokładnie dwa lata od obietnicy Arii i Nathana. Dziewczyna dotrzymuje słowa i na tych dożynkach także nie zgłasza się, chłopak jednak zostaje trybutem w 71. Głodowych Igrzyskach. Gdyby nie jedna bójka w pociągu Aria oglądałaby arenę w ekranie telewizora, teraz jednak będzie musiała ją obejrzeć na żywo. Dziewczyna musi zmierzyć się ze wszystkimi przeciwieństwami losu, jakie szykują dla niej i innych trybutów Organizatorzy Głodowych Igrzysk.
  Zapraszam – aria-force-igrzyska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. hej, piszę tutaj, ponieważ weszłaś na mojego bloga po obejrzeniu zwiastuna Natalie Shakur - http://victim-responsibility.blogspot.com/ . Pisałaś także, że spodobał Ci się prolog i po bardzo długiej przerwie piszę, ponieważ pojawił się rozdział pierwszy i w najbliższym czasie przewiduję następny. Nawiasem mówiąc zaintrygował mnie tytuł twojej twórczości dlatego też mam zamiar przeczytać. Pozdrawiam, Sheva. Mam nadzieję, że rozdział się spodoba :) A! Nastąpiła też całkiem duża zmiana w bohaterach. Przemyślałam to co napisałaś i stwierdziłam, że rzeczywiście bohaterów jest dość dużo, więc kilku usunęłam, coś pozmieniałam.

  OdpowiedzUsuń
 49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. Jest świat poza naszym wymiarem, o którym nigdy wcześniej nie słyszałeś i nie usłyszysz nigdy więcej, chyba że wejdziesz na mojego bloga. Światem tym rządzi wielkie zło, którego od 430 lat nic nie może pokonać...do czasu.
  Pewnego dnia zostaje wypowiedziano przepowiednia, a spełnienie jej gwarantuje wrócenie starych dobrych czasów. Przepowiednia tyczy się młodej pół elfki, jednej z tych które uciekły z kraju Elion do dzikich ziem Delundy. Dziewczyna jak i nikt inny nie wie o swojej niezwykłości, a z tłumu wyróżnia ją jedynie uroda, zwinność i talent myśliwski.
  Polowanie które zapowiadało się normalnie, sprowadziło na nią wielką odpowiedzialność. Powierzono jej zadanie dostarczenie magicznego sztyletu w miejsce gdzie żadne niegodne szpony go nie dosięgną, ale co dalej?
  Dziewczyna wie jedynie że ma kierować się na wschód, tam ma znaleźć odpowiedz. Wszystko może się wydarzyć pod czas tej podróży. Na pewno będzie to początek wielkiej przygody...
  http://sylvari-nadzieja-elionu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandry zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. http://another-story-about-ski-jumping.blogspot.com/

  Opowiadanie o skoczkach narciarskich, może Cię zainteresuje i zostaniesz na dłużej? :-)

  OdpowiedzUsuń
 54. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Życie nauczyło mnie pokory, pracowitości. Pozory, cholerne pozory potrafią niezwykle zmylić. Słowa to tylko i wyłącznie puste słowa. Liczą się czyny. Czy każdy z nas ma sumienie? Oczywiście. Jednak można nauczyć się nie przejmować nim. Zmieniłam się. Nie jestem taka jak kiedyś. Nie przypuszczałam, że wraz z jego powrotem zaczną się także problemy...
  http://skrzywienie-cienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. SKRZYDLATY
  fantasy/romans
  Niebo. Ziemia. Piekło.
  Istota, która odcisnęła swe niewielkie piętno na wszystkich trzech szczeblach tej drabiny. Opowieść, która zderzyła swe pogięte rogi zarówno z boskim światem jak i również z ludem wybranym. Lawina uczyć nikłych i zmiennych. Siła charakteru. No i w końcu zawsze chodzi o kobietę.

  CICHO
  psychologiczne/romans/dramat
  Nikt nigdy nie zdoła spisać wszystkich rodzai miłości. Możemy kochać ludzi, ich śmiech, bezradność czy jedynie ciało, ale możemy kochać też dym papierosowy, samotność i wódkę. Prawda jest tylko jedna: każda miłość rani, ale czy tak łatwo wyznawać zasadę "nie zakochuj się"?
  Trzy charaktery. Trochę melancholii, garść destrukcji, szczypta fanatyzmu, przejaw indywidualizmu. Milion rodzai miłości.


  Zapraszam na vepiz.blogspot.com

  Dopiero przelotem zajrzałam o bohaterów itp. Zapowiada się ciekawie. Jeżeli wolny czas w końcu postanowi mnie odwiedzić to spróbuję przymierzyć się do Twojego opowiadania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 57. W najbiedniejszej z dzielnic żyją dwie siostry - bliźniaczki. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym oprócz rudych włosów. Dlaczego więc są najbardziej poszukiwanymi osobami w kraju?
  Poznaj Ivy i Viv, które na co dzień walczą z biedą, głodem, strażnikami i Królową. A muszą przy okazji pozostać w ukryciu i nie dopuścić by ich sekret się wydał.
  Jaką w tej historii odegra rolę tajemniczy Will? Czy siostry postawią się Królowej, nawet kosztem bliskiej osoby?
  Uważaj czytelniku, stąpasz po kruchym lodzie. Chcesz poznać sekrety Lorranu? Proszę bardzo.
  Tylko potem nie będzie już odwrotu.
  world-in-shadow.blogspot.com
  ~~~
  Zapraszam też na rozdział 8 na swiat-dnia-i-nocy.blogspot.com
  Dwa światy oraz dziewczyna należąca do obydwu. Czy spełni się legenda o Kluczu?
  I czy Keyla potrafi uwolnić świat od odwiecznych wrogów?

  OdpowiedzUsuń
 58. Była sobie bloggerka, która przybrała pseudonim Merr. Chciała stworzyć niesamowite fanfiction na podstawie książek „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy” – cóż, stworzyła. Problem w tym, że początki nigdy nie są łatwe. A pierwsze kroki na blogosferze potrafią dokopać niejednej osobie.
  Rok po założeniu bloga o historii Percy’ego i Annabeth autorka zdecydowała się poprawić całą swoją historię i napisać ją od nowa, staranniej planując akcję i wzbogacając ją o nowe wątki. Ponieważ nie chciała zawieść czytelników, zaczęła nową historię, którą chce Ci teraz przedstawić…
  Silena Beauregard jest córką Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla jej dzieci, jej siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli.
  A może to ona się oszukuje? Czy znajdzie prawdziwą miłość?
  „Oszukując samą siebie” to krótkie opowiadanie, którym Merr chce udowodnić, że można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość wcale nie objawia się już przy pierwszym spotkaniu.
  Zapraszam: http://percyiannabeth.blogspot.com/
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 59. [SPAM]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 60. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 61. Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.
  Zapraszam na mojego bloga http://klatwa-mroku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Jeśli masz ochotę poćwiczyć nieco pisanie, doszlifować swój warsztat i/lub po prostu wziąć udział w dobrej zabawie literackiej z innymi młodymi pisarzami, zapraszamy do nas na ćwiczenia literackie! Jest to zupełnie nowy cykl postów, które ukazują się w różnych odstępach czasowych (przeważnie od dwóch tygodni do miesiąca) i mają na celu zmotywowanie do dalszej pracy nad własnym stylem pisarskim.
  Szczegóły tutaj: http://przy-barze-fantastyki.blogspot.com/2014/04/praktyka-czyni-mistrza-cwiczenie.html

  Zapraszamy serdecznie! :)
  Nearyh & Heroina
  [przy-barze-fantastyki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 63. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć jej wybuchowy charakter czasami komplikuje życie. Wspomnienia, przeszłość - zamknęła głęboko w sercu. Traumatyczne przeżycia zostawiła tylko i wyłącznie dla siebie. Emocje znała tylko ona i .. on. Ułożyła sobie życie. Czy spełni marzenia rodziców? Czy zacznie walczyć o swoje? A może wybierze dotychczasowe życie?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Hej.:)
  Chciałabym Cię poinformować o reaktywacji niektórych moich blogów:
  http://urwany-szept.blogspot.com/
  http://alabastrowa-dusza.blogspot.com/
  http://zakatek-snu.blogspot.com/
  http://rodzina-macabre.blogspot.com/
  http://na-zapomnianym-pergaminie.blogspot.com/
  http://deszczowa-melodia.blogspot.com/
  Nowe rozdziały na tych blogach pojawią się w ciągu obecnych dwóch tygodni.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 65. Witaj. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana moją historią o Śnieżce, zapraszam serdecznie na pierwszy rozdział na www.basniowa-pozytywka.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

 66. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 67. Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.
  Zapraszam na mamtowekrwi.blogspot.com
  PS Wkradła ci się mała literówka w tekście. Zamiast "my" napisałaś "mu". :)

  OdpowiedzUsuń
 68. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Tyle łączyło nas, a jeden dzień, jeden ruch, dwa słowa potrafią zniszczyć wszystko co istniało. Tak właśnie się stało w przypadku Klaudii i Tomka. Czy będzie im dane zaznać szczęścia? Czy Wróblewska odnajdzie w sobie siłę i determinację? Postawi wreszcie na siebie, dzięki swoim przyjaciółkom. Jednakże nie wszystko okaże się takie proste jak mogłoby się wydawać.
  http://przepis-codziennosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Zapraszam serdecznie!
  Jesteśmy ludźmi: siedzimy, oddychamy, żyjemy. Nagle bez naszej wiedzy świat się zmienia. Wszystko co dotychczas było - znika. Poszukujemy czegoś nowego, czegoś co będzie rzeczą stałą. Z nadciągającymi bezsennymi nocami, zapraszam Cię do lektury. Jest ona zróżnicowana - możesz przy niej płakać jak i śmiać się, być zirytowany, szczęśliwy. Znajdziesz dla siebie wszystko co chcesz. Musisz tylko przeczytać.
  http://temat-do-rozwiniecia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam do mnie na prolog i 1 rozdział
  Wszystkiego dowiesz się na miejscu, więc zapraszam serdecznie, liczę, że wpadniesz i, że zostawisz coś po sobie
  Zależy mi na twojej opinii.
  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 72. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 73. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 74. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  I nie bynajmniej, tylko przynajmniej....

  OdpowiedzUsuń
 75. Zapraszam na Pola Elizejskie, na których zrzeszam opowiadania fantastyczne. Pozdrawiam!

  pola-elizejskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. [SPAM]
  Zapraszamy na nowo otwartego bloga z recenzjami! Dowiedz się jak inni patrzą na twój blogowy świat i zdobądź nowych czytelników! I tylko dziś promocja - nie musisz składać zgłoszenia, wystarczy nam twoje pozwolenie gdziekolwiek na naszej stronce :) Jesteś gotów na ocenę wariatek niepełnosprawnych umysłowo? Zapraszamy :D

  K&G
  klagrysia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Przepraszam za spam.

  boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 78. Raptularz Zimnokrwistych to zbiór historii nieśmiertelnych wampirów, spisywanych przez przedstawicieli tej długowiecznej rasy w formie pamiętników. Akcja toczy się w najróżniejszych zakątkach Ayili, krainy w której żyją także wilkołaki oraz ludzie.
  Opowiadania pełne są pasji, namiętności, krwi, a wisienką na torcie jest kosmogonia wampirycznej rasy i wierzenia w pradawnych bogów.
  Zapraszam i pozdrawiam!
  http://raptularz-zimnokrwistych.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 79. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga pt. „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  http://granica-olimpu.blogspot.com/

  PS. Ja powoli czytam tego bloga, ale na pewno dotrę do końca, bo bardzo mi się podoba, ale jakoś... zapomniałam o nim. Na serio!

  OdpowiedzUsuń

 80. Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona?
  Czas start.
  Gra rozpoczęta.
  Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.

  Zapraszam na mojego bloga, na którym piszę opowiadanie o tematyce kryminalnej, pełne tajemnic i niewyjaśnionych zjawisk.
  http://short-stories-dellirah.blogspot.com/

  Jeśli ci się spodoba, możesz liczyć na mój odzew na twoim blogu, ponieważ tylko w taki sposób sprawiedliwie odwdzięczam się moim czytelnikom za ich poświęcony czas.
  Pozdrawiam
  Dellirah

  OdpowiedzUsuń
 81. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 82. Witam :)

  Jako, że wychodzę z optymistycznego założenia, że piszący lubią też czytać, przybyłam zaintrygować cię swoją historią psyhologiczno-fantastyczną. Do rzeczy:

  Ukryci. Więźniowie iluzji.
  (Zapowiedź książki. Wejdziesz, nie wyjdziesz.)  Świat stoi nad przepaścią. We wszechogarniającym kryzysie wartości ludzie pozbawieni przewodników umierają.
  W chaosie rośnie zagrożenie ze strony dżihadystów, jednak czy to ich powinniśmy się obawiać najbardziej?
  Ukryci zostali powołani, by zaprowadzać ład, pokój i dobro między ludźmi.
  Jednak okazuje się, że Moc ma dwie strony: Dawania i Zabierania.
  Którą ostatecznie wybierze Szarlin Melania Drucka?
  Czy odgadnie tożsamość prawdziwych ukrytych?
  Czy pokona zasłonę iluzji?
  Uważaj. Nic nie jest takim, jakim się wydaje.

  fragment:
  "Kimkolwiek jesteś, powstrzymam cię. Pora powołać do życia kolejnego Wtórnego. Który to już będzie? 375. No tak. Tym razem czas na poszerzenie mojej trzeciej grupy. Sto dziewiętnasty Wtórny do Grupy Iluzji. Nie chciałam tego robić, ale to może przechylić szalę. Moc Jedni jest wieczna i niezniszczalna. Jestem w końcu Ukrytą, jeśli stworzę Wtórnego z Alians-oblicza moc Jedni zwiększy się do nieskończonych wręcz rozmiarów, to może pomóc w wykryciu TEGO. Jedno ale. Jeśli..."
  "492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą. W chwili gdy fakt się dokonał, została na wieczność połączona z ostatnią osobą, której spojrzała w oczy. "

  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  Zapraszam BARDZO serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 83. Masz ochotę jeszcze raz przenieść w świat baśni? Odsłaniam przed Wami nową wersję Pięknej i Bestii — ale to nie będzie prosta bajeczka…
  Bella nie jest najukochańszą córką ojca… ale tą najbardziej nieposłuszną.
  Kupiec unika szponów Bestii nie dlatego, że Bella zechciała go zastąpić… ale dlatego, że sam złożył ją w ofierze potworowi.
  Bella nie jest traktowana w zamku jako gość… tylko toczy z Bestią grę o własne życie.
  Czy dziewczyna będzie na tyle sprytna, aby przetrwać w mrocznym zamczysku, nad którym od dawna spoczywa klątwa? Czy zdoła obudzić w Bestii uczucie? A może wręcz przeciwnie, dołączy do pozostałych cieni twierdzy?

  [https://klatwa-rozy.blogspot.com/]
  Zapraszam gorąco ^^

  OdpowiedzUsuń
 84. Witaj.
  Serdecznie zapraszam Cię do mnie i zachęcam do czytania Liliana i tajemnica magicznej Gilardii. Jest to magiczna historia, która może zaskoczyć nie jedną osobę. Odległa nieco magiczna kraina,z której pochodzą, dziwne istoty istnieje naprawdę, a jej odkrycie staje się nieco problematyczne szczególnie dla Liliany, która jako główna bohaterka całego tego zamieszania dozna nie jednego szoku i zaskoczenia. Natomiast życie i jego zakamarki są jeszcze przed nią, a to, co zadecyduje, będzie miało wielki związek z jej przyszłością."
  Jeżeli lubisz książki fantasy lub te, co z przygodą są za pan brat, ta książka jest dla ciebie. Rozdziały będą pojawiać się systematycznie raz na tydzień. Mam nadzieję, że wpadniesz i Ci się spodoba ^.^ Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia. Buziaki x
  http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Witaj.
  Serdecznie zapraszam Cię do mnie i zachęcam do czytania Liliana i tajemnica magicznej Gilardii. Jest to magiczna historia, która może zaskoczyć nie jedną osobę. Odległa nieco magiczna kraina,z której pochodzą, dziwne istoty istnieje naprawdę, a jej odkrycie staje się nieco problematyczne szczególnie dla Liliany, która jako główna bohaterka całego tego zamieszania dozna nie jednego szoku i zaskoczenia. Natomiast życie i jego zakamarki są jeszcze przed nią, a to, co zadecyduje, będzie miało wielki związek z jej przyszłością."
  Jeżeli lubisz książki fantasy lub te, co z przygodą są za pan brat, ta książka jest dla ciebie. Rozdziały będą pojawiać się systematycznie raz na tydzień. Mam nadzieję, że wpadniesz i Ci się spodoba ^.^ Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia. Buziaki x
  http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Nie wiem, czy miałaś okazję o mnie usłyszeć, jednak zapewniam Cię, że pojawiłam się w Twoim życiu nie bez przyczyny.

  Jestem tu po to, żeby oderwać Cię od codziennej rutyny i zabrać do świata, jakiego jeszcze nie poznałaś.

  Zanim jednak wyruszymy w pełną niespodzianek podróż, muszę Cię ostrzec – przed nami będzie czyhać mnóstwo niebezpieczeństw i z pewnością nieraz otrzemy się o śmierć.
  Jednak mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci.

  Jesteś wyjątkową osobą i właśnie kogoś takiego potrzebuję.
  Zostałaś wybrana ze względu na swoją odwagę, silny charakter i moc wyobraźni.

  Możesz do mnie dołączyć w każdej chwili, a ja pozwolę Ci poznać moje najskrytsze tajemnice.

  Jedną już Ci zdradzę, za pomocą pewnego cytatu:
  „Nikt bowiem nie wiedział, że ta z pozoru zwykła dziewczyna posiadała dar widzenia zmarłych, a dokładniej ich dusz. Była wybranką, oczyszczającą ziemię poprzez wysyłanie duchów do nieba lub piekła. Należy również wspomnieć o tym, że ziemia tak naprawdę była czyśćcem; miejscem martwych ludzi, którzy za życia byli albo za mało dobrzy, albo niewystarczająco źli.”

  Jestem Angelika Langer i to ja jestem tą wybranką. Jestem medium.

  Aby się do mnie przyłączyć, jedyne co musisz zrobić, to znaleźć mnie w książce pt. „Zakaz”.

  Wtedy zdradzę Ci dużo, dużo więcej. Obiecuję niezapomnianą przygodę, zapoznam Cię z magią i nadnaturalnymi istotami.

  Gotowa na podróż swojego życia?

  Aby dowiedzieć się więcej możesz poznać opinię innych:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295978/zakaz

  odwiedzić fanpage’a:
  https://www.facebook.com/fanpagezakaz/

  albo od razu do mnie dołączyć:
  http://www.empik.com/zakaz-niedbal-anna,p1123219791,ksiazka-p

  Wybór należy do Ciebie.

  Czekam z niecierpliwością,
  Angelika Langer

  OdpowiedzUsuń
 87. Nie ukrywaj swoich opowiadań i wierszy w szufladzie, publikuj je na przyjaznym forum literackim.

  OdpowiedzUsuń

wykonała Anaya