Autorka

Dziewczyna chodząca siedemnaście wiosen po tej ziemi. Posiada bujne czekoladowe włosy (niektórzy upierają się, że są czarne) i duże brązowe oczy. Imię jej jest bardzo oryginalne i niespotykane (jedna jedyna z takim imieniem na ten kraj^^) zaczynające się na piękną i zacną literkę S.
Odprężyć się potrafi tylko poprzez słuchania najróżniejszej muzyki. Raz jest to rap, innym razem rock, a jeszcze kiedy indziej smutne piosenki, po którym każdemu chce się płakać.
Nie posiada żadnych większych talentów. Ma jednak bardzo bujną wyobraźnię, swój mały świat, w którym tworzy swoje wypociny. Zdarza się też jej pisać wiersze, których nikomu nie ujawnia.
Często też sięga po książki, których ma całą szafę. Zazwyczaj jest to fantastyka, ale niekiedy potrafi zrobić obrót o 180 stopni i wsiąść się za jakiś romans. Kocha i miłuje Ricka Riordana i jego powieści o Percy'm Jacksonie.
Z charakterem bywa u niej rożnie. Raz skryta, nie dopuszcza do siebie ludzi, innym razem przyjmuje ich z otwartymi ramionami. Płacze przy większości smutnych scenach w filmach. Niekiedy też jest tak, że bez żadnego powodu wpadam w melancholie, z której bardzo trudno jest ją wyciągnąć. Gdy ma lepszy dzień potrafi doprowadzić do śmiechu przyjaciółki swoimi minami czy gupiki tekstami dotyczących innych.
Jest jej natomiast bardzo trudno nawiązywać znajomości. Ma jednak swoją małą grupę przyjaciół (i o dziwo połowa z nich mieszka po za granicami tego kraju) i trzyma się ich niczym kot psiego ogona.

Kontakt:
gg: 3723976
e-mail: sajeda374@gmail.com

2 komentarze:

wykonała Anaya